Novinky – Vyrobky

CELOZRNNÝ CHLIEB

Dávame do pozornosti náš celozrnný chlieb, ktorý sa nielen tak volá, ale ním aj v skutočnosti je. Obsahuje až 70% celozrnnej múky pšeničnej a ražnej, má vysoký obsah vlákniny, vitamínov a minerálov. Vhodný pre diabetikov.

 

 

 

 

 

ŠPALDOVÉ BEJGLI

Konečne špalda na sladko – Špaldové bejgli makové s hrozienkami. Vyrábané ručne tradičným spôsobom, 50% celozrnnej špaldovej a 50% hladkej špaldovej múky, plus mak, cukor a hrozienka. Bez pšeničnej múky, bez farbív, konzervantov a rôznych zlepšujúcich prípravkov. A predsa dlho vydrží.

 

 

 

 

 

ŠPALDOVÝ ROHLÍK

Zoznámte sa: Najlepší špaldový rožok široko ďaleko. Špaldová múka, špaldová celozrnná múka, špaldové zrno, ražná múka, celozrnná pšeničná múka, pšeničná a ovsená múka sú základom pre cesto plné chutí. Mäkučký rožok, ktorý si zamilujete.

 

 

 

 

 

ŠPALDOVÝ KVÁSKOVÝ CHLIEB

Špaldový kváskový chlieb bez droždia – pri jeho výrobe je použitý ražný kvások, špaldová múka a špaldové zrno, voda a soľ. Bez pšeničnej múky, bez droždia, bez pridaných konzervantov a farbív, 100% prírodný… z úcty k chlebu.

 

 

 

 

 

CHLIEB BEZ DROŽDIA

Ľudovo nazývaný tiež „kváskový chlieb“ vyrábaný podľa unikátnej viac ako 5000 ročnej starovekej receptúry. Je vyrobený len z prírodných zložiek, bez pridaných farbív a konzervačných látok. V ponuke voľný aj balený 500gr.

 

 

 

 

 

VIACZRNNÝ CHLIEB

Chlieb z pšeničnej a ražnej múky, plus slnečnica, sezam, ľan, ražné a ovsené vločky. Pochúťka najvyššieho zrna. V balení 450gr. a 225gr

 

 

 

 

 

BONVITAL

Ak máte chuť na niečo zdravé a naozaj dobré, odporúčame skúsiť Chlieb Bonvital. 100%-né prírodné zloženie s vysokým podielom ražnej múky, slnečnicových a ľanových semienok. Najchutnejší je opečený v hriankovači, keď ho semienka krásne rozvoňajú. Nájdete ho v predajniach Coop Jednoty.